W 13. Leica Street Photo zwiększamy liczbę finalistów. Teraz to aż 30 prac, które będą miały szanse pojawić się w Leica Store Warszawa i Leica Gallery Vienna podczas wystawy pokonkursowej. Dodatkowo przyznamy nagrodę Grand Prix, którą w tej edycji będzie tegoroczna nowość - Leica Q3.

Stylowy kompakt wyposażony w uznany obiektyw Summilux 28mm f/1.7 ASPH. został zbudowany wokół nowej matrycy. Sensor ma rozdzielczość aż 60-megapikseli, ale nie liczba jest tu kluczowa, a znany już z modelu M11 algorytm grupujący piksele, dzięki któremu możemy zmniejszyć rozdzielczość sensora do 36 i 18 megapikseli, zwiększając tym samym czułość ISO i zakres dynamiczny. W połączeniu z nowym systemem autofokusa opartym o detekcję fazy, kontrastu i wykrywanie obiektów, Leica Q3 dystansuje swoje poprzedniczki, jeśli szybkość i wszechstronność działania. Dodatkowo to aparat, który świetnie filmuje. Płaski profil L-Log, możliwość kręcenia w rozdzielczości 8K, złącza USB C i HDMI, to wszystko sprawia, że to świetne narzędzie dla kreatywnych twórców i twórczyń. Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj Leikę!

W połączeniu z nowym systemem autofokusa opartym o detekcję fazy, kontrastu i wykrywanie obiektów, Leica Q3 dystansuje swoje poprzedniczki, jeśli szybkość i wszechstronność działania. Dodatkowo to aparat, który świetnie filmuje. Płaski profil L-Log, możliwość kręcenia w rozdzielczości 8K, złącza USB C i HDMI, to wszystko sprawia, że to świetne narzędzie dla kreatywnych twórców i twórczyń. Zgłoś swoje zdjęcia i wygraj Leikę!